Kaszki Caprima nie zawierają oleju palmowego i maltodekstryny które sprzyjają otyłości i mogą być przyczyną cukrzycy typu II. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Mleko Kozie zawiera kilkakrotnie mniej α s1 kazeiny (czyli białka alergennego) w porównaniu do mleka krowiego . Proces produkcji mleka użytego w naszych kaszkach został dopracowany w najmniejszym szczególe, po to by zachować wszelkie walory i dobroczynne składniki mleka koziego. W porównaniu do mleka krowiego, mleko kozie jest najbardziej zbliżone do mleka matki. Kaszki Caprima zawierają wszystkie potrzebne witaminy i minerały do prawidłowego rozwoju organizmu dziecka.

Wyprodukowano w Unii Europejskiej. Mleko kozie użyte w naszych kaszkach jest pozyskiwane z farm z Holandii. Produkcja spełnia wymogi HACCP. W trosce o twoje dziecko w naszych kaszkach użyliśmy wyłącznie laktozy z mleka koziego

Składniki użyte w naszych kaszkach nie zawierają GMO. Kaszki Caprima są oparte na naturalnych składnikach. Witaminy i minerały takie jak kwas foliowy, potas, magnez, cynk, miedź, mangan, chlorek i fosfor są pochodzenia naturalnego

Dzięki formule mleka koziego kaszki Caprima są łatwo przyswajalne i trawione przez dzieci.
Składniki: Błyskawiczna mąka pszenna (73 %); mleko modyfikowane następne (pełnotłuszczowe mleko kozie, olej rzepakowy, olej słonecznikowy, białka serwatki koziej, inulina wzbogacona oligofruktozą, kwas L-askorbinowy (Wit. C), nikotynamid (niacyna), octan DL-alfa-tokoferylu (Wit. E), D-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy), chlorowodorek pirydoksyny (Wit. B6), ryboflawina (Wit. B2), mononitan tiaminy (Wit. B1), kwas foliowy, D-biotyna, cyjanokobalamina (Wit. B12), palmitynian retinylowy (Wit. A), kolekalcyferol (Wit. D3), mleczan wapnia, mleczan żelazawy, jodek sodu.