Hoffti

Wraz z wiekiem dziecka pojawiają się nowe potrzeby . Każdy człowiek nawet ten najmniejszy musi przyjmować określoną ilość płynów dla prawidłowego nawodnienia organizmu. Mleko matki składa się z 70% z wody i często wystarcza jako nawodnienie u dzieci. Ale czy tak jest zawsze? Niekoniecznie. Każde dziecko jest inne i wymaga różnego postępowania. Podczas spaceru, w upalne dni kiedy dziecko szybko traci wodę z organizmu, kiedy zostawiamy maluszka z tatą😊 Pamiętaj aby wszystkie swoje wątpliwości zawsze skonsultować z lekarzem pediatrą przecież żadna z nas nie rodzi się od razu matką .

#

Specjalnie dla Twojego malucha stworzyliśmy linię HOFFTI granulowanych napojów które oprócz wspaniałego smaku zawierają dodatek wyciągów roślinnych spełniające określone funkcję.

  • HOFFTI NA SZCZĘSLIWY BRZUSZEK kryje w sobie moc kopru włoskiego jako środek zaradczy na bóle brzuszka i wzdęcia.
  • HOFFTI NA SPOKOJNY DZIEŃ miąższ z jabłek zawiera błonnik potrzebny do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego, a wyciąg z malin i liści truskawek dodaje świeżości i smaku.
  • HOFFTI ORZEŹWIAJĄCA to najbardziej ukochane przez dzieci połączenie BANAN I JABŁKO . Zawiera błonnik oraz dodatek melisy która orzeźwia i sprawia że dzieci uwielbiają nasz napój!
  • HOFFTI WZMACNIAJĄCA łączy w sobie bogactwo błonnika oraz wyciągi czarnego bzu, hibiskusa, liści truskawek i witaminy C, tworząc tym samym idealne połączenie o właściwościach wzmacniających organizm.

 

Nasze produkty